2015 - 2016 Halk Eğitim El Sanatları Sergi Töreni

2015 - 2016 Halk Eğitim El Sanatları Meslek Edindirme Kursları Yıl Sonu Sergi Törenimizi Gerçekleştirmiş Bulunmaktayız.

devamını oku

Tasarım Aşkı Açılış Töreni

Tatlısu Mahallesi Hatboyu cad Mertay Konutlarında Tasarım Aşkına Işyerinin açılışını gerçekleştirdik Esnaf kardeşimize ve Mahallemize Hayırlı olsun... Tatlısu Mahallesi

devamını oku

Optimum Veteriner Kliniği Açılışı

Tatlısu Mahallesi Elalmış caddesinde Optimum veteriner kliniğinin açılışını gerçekleştirdik.Veteriner arkadaşımıza ve Tatlısu Mahallesine hayırlı uğurlu olsun..

devamını oku

Yıl Sonu Sergisi Hakkında

Tatlısu Mahallesi Muhtarlığı ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile yapılan Yıl Sonu sergimiz değerli Tatlısu Mahallesi sakinleri ve misafirlerimiz eşliğinde yapılmıştır. Ayrıca sergimizde Halk Eğitim Müdür Sayın Fikret Başak ve müdür yardımcılarının yanı sıra Federasyon başkanımız Sayın Kadir Delibalta ve çevre ilçelerde ki mahalle muhtarlarıda yer almıştır.

devamını oku

Yeni Web Sitemiz ile İlgili Duyuru

Değerli Tatlsu Mahallesi Sakinleri bildiğiniz üzere eski muhtarlık döneminde kullanmakta olduğunuz ve hiçbir resmiyeti bulunmayan tatlisumahallesi.com adresli site ile muhtarlığımızın hiç bir bağlantısı kalmamıştır aynı hizmetleri daha hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmak için hazırladığımız ve uzantısı gov.tr ile biten bu sitemizi sizlerin kullanımına açmış bulunmaktayız. Muhtarlığımıza ait evrak sorgulama bölümü ile evraklarınızın takibini yapabilirsiniz.

 

devamını oku

Teşekkürler Tatlısu

Seçimlerde göstermiş olduğunuz ilgiden ve desteğinizde dolayı Tüm Tatlısu Mahallesi sakinlerine teşekkür ederim görev yapacağım yıllar boyunca siz değerli mahalle sakinlerine en iyi şekilde hizmet vererek görevimi layıkıyla yerine getireceğim.

 

devamını oku
Copyright © 2014 Tatlısu Mahallesi Muhtarlığı
hgs bakiye yükleme vodafone tl yükle